Mieszkanie A2

Mieszkanie A2

485 650 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 44.15 m2

                                                                             Mieszkanie A3

Mieszkanie A3

485 650 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 44.15 m2

                                                                             Mieszkanie A4

Mieszkanie A4

604 450 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 54.95 m2

                                                                             Mieszkanie A6

Mieszkanie A6

500 499 zł (11 100 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A9

Mieszkanie A9

495 990 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A10

Mieszkanie A10

500 499 zł (11 100 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A11

Mieszkanie A11

500 499 zł (11 100 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A13

Mieszkanie A13

639 430 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 58.13 m2

                                                                             Mieszkanie A15

Mieszkanie A15

513 920 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 46.72 m2

                                                                             Mieszkanie A16

Mieszkanie A16

513 920 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 46.72 m2

                                                                             Mieszkanie A17

Mieszkanie A17

513 920 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 46.72 m2

                                                                             Mieszkanie A21

Mieszkanie A21

609 945 zł (11 100 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 54.95 m2

                                                                             Mieszkanie A22

Mieszkanie A22

637 504 zł (11 200 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 56.92 m2

                                                                             Mieszkanie A24

Mieszkanie A24

505 008 zł (11 200 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A25

Mieszkanie A25

507 262.50 zł (11 250 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A26

Mieszkanie A26

505 008 zł (11 200 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A27

Mieszkanie A27

505 008 zł (11 200 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A28

Mieszkanie A28

505 008 zł (11 200 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A29

Mieszkanie A29

505 008 zł (11 200 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A31

Mieszkanie A31

651 056 zł (11 200 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 58.13 m2

                                                                             Mieszkanie A33

Mieszkanie A33

518 592 zł (11 100 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 46.72 m2

                                                                             Mieszkanie A35

Mieszkanie A35

518 592 zł (11 100 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 46.72 m2

                                                                             Mieszkanie A38

Mieszkanie A38

501 102.50 zł (11 350 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 44.15 m2

                                                                             Mieszkanie A41

Mieszkanie A41

514 026 zł (11 400 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A42

Mieszkanie A42

514 026 zł (11 400 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A44

Mieszkanie A44

514 026 zł (11 400 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A45

Mieszkanie A45

514 026 zł (11 400 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A49

Mieszkanie A49

959 595 zł (11 100 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 4 pokoje
Ikonka powierzchni 86.45 m2

                                                                             Mieszkanie A50

Mieszkanie A50

530 272 zł (11 350 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 46.72 m2

                                                                             Mieszkanie A51

Mieszkanie A51

530 272 zł (11 350 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 46.72 m2

                                                                             Mieszkanie A52

Mieszkanie A52

530 272 zł (11 350 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 46.72 m2

                                                                             Mieszkanie A55

Mieszkanie A55

505 517.50 zł (11 450 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 44.15 m2

                                                                             Mieszkanie A56

Mieszkanie A56

629 177.50 zł (11 450 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 54.95 m2

                                                                             Mieszkanie A59

Mieszkanie A59

518 535 zł (11 500 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A60

Mieszkanie A60

520 789.50 zł (11 550 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A61

Mieszkanie A61

518 535 zł (11 500 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A62

Mieszkanie A62

518 535 zł (11 500 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A63

Mieszkanie A63

518 535 zł (11 500 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A66

Mieszkanie A66

968 240 zł (11 200 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 4 pokoje
Ikonka powierzchni 86.45 m2

                                                                             Mieszkanie A68

Mieszkanie A68

534 944 zł (11 450 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 46.72 m2

                                                                             Mieszkanie A69

Mieszkanie A69

534 944 zł (11 450 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 46.72 m2

                                                                             Mieszkanie A71

Mieszkanie A71

509 932.50 zł (11 550 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 4
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 44.15 m2

                                                                             Mieszkanie A72

Mieszkanie A72

509 932.50 zł (11 550 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 4
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 44.15 m2

                                                                             Mieszkanie A73

Mieszkanie A73

634 672.50 zł (11 550 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 4
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 54.95 m2

                                                                             Mieszkanie A78

Mieszkanie A78

523 044 zł (11 600 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 4
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A79

Mieszkanie A79

523 044 zł (11 600 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 4
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A80

Mieszkanie A80

523 044 zł (11 600 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 4
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A81

Mieszkanie A81

523 044 zł (11 600 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 4
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A83

Mieszkanie A83

976 885 zł (11 300 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 4
Ikonka pokoi 4 pokoje
Ikonka powierzchni 86.45 m2

                                                                             Mieszkanie A84

Mieszkanie A84

539 616 zł (11 550 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 4
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 46.72 m2

                                                                             Mieszkanie A85

Mieszkanie A85

539 616 zł (11 550 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 4
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 46.72 m2

                                                                             Mieszkanie A86

Mieszkanie A86

539 616 zł (11 550 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 4
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 46.72 m2

                                                                             Mieszkanie A1

Mieszkanie A1

Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 1 pokój
Ikonka powierzchni 28.43 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie A5

Mieszkanie A5

Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 56.92 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie A14

Mieszkanie A14

Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 1 pokój
Ikonka powierzchni 28.56 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie A19

Mieszkanie A19

Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 44.15 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie A20

Mieszkanie A20

Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 44.15 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie A23

Mieszkanie A23

Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie A30

Mieszkanie A30

Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 50.49 m2