Nowe Mieszkania. Slow

Niska zabudowa budynków mieszkalnych idealnie wpisała się w charakter osiedla. Z okien można cieszyć się widokiem zielonych drzew, z dala od zgiełku miasta i samochodów. Sprawdź jakie nowe mieszkania przygotowaliśmy dla Ciebie na funkcjonalnym osiedlu, wybudowanym z myślą o tych, którzy kochają przyrodę i komfortowe życie bez zbędnego pośpiechu.

Budynek B4.1 (termin oddania Q4 2025/1Q 2026)

Mieszkanie 29

Mieszkanie 29

550 858 zł (9 800 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 56.21 m2

                                                                             Mieszkanie 39

Mieszkanie 39

Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 55.06 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

Budynek B4.2 (termin oddania Q3 2026)

Mieszkanie 26

Mieszkanie 26

495 540 zł (9 000 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 55.06 m2

                                                                             Mieszkanie 38

Mieszkanie 38

531 745.50 zł (10 050 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 52.91 m2

                                                                             Mieszkanie 39

Mieszkanie 39

550 600 zł (10 000 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 55.06 m2

                                                                             Mieszkanie 7

Mieszkanie 7

Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 49.16 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie 16

Mieszkanie 16

Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 56.21 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie 29

Mieszkanie 29

Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 56.21 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie 32

Mieszkanie 32

Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 49.16 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie 3

Mieszkanie 3

Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 56.21 m2

                                                                             Mieszkanie 6

Mieszkanie 6

Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 49.16 m2

                                                                             Mieszkanie 11

Mieszkanie 11

Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 56.21 m2

                                                                             Mieszkanie 13

Mieszkanie 13

Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 55.06 m2

                                                                             Mieszkanie 17

Mieszkanie 17

Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 56.21 m2

                                                                             Mieszkanie 33

Mieszkanie 33

Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 49.16 m2

Budynek B4.3 (termin oddania Q3 2027)

Mieszkanie M17

Mieszkanie M17

533 995 zł (9 500 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 56.21 m2

                                                                             Mieszkanie M20

Mieszkanie M20

462 104 zł (9 400 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 49.16 m2

                                                                             Mieszkanie M21

Mieszkanie M21

347 842 zł (9 700 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 35.86 m2

                                                                             Mieszkanie M22

Mieszkanie M22

347 842 zł (9 700 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 35.86 m2

                                                                             Mieszkanie M23

Mieszkanie M23

528 374 zł (9 400 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 56.21 m2

                                                                             Mieszkanie M25

Mieszkanie M25

492 063 zł (9 300 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 1
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 52.91 m2

                                                                             Mieszkanie M27

Mieszkanie M27

363 979 zł (10 150 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 35.86 m2

                                                                             Mieszkanie Mieszkanie M30

Mieszkanie Mieszkanie M30

584 584 zł (10 400 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 56.21 m2

                                                                             Mieszkanie M32

Mieszkanie M32

496 516 zł (10 100 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 49.16 m2

                                                                             Mieszkanie M33

Mieszkanie M33

496 516 zł (10 100 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 49.16 m2

                                                                             Mieszkanie M36

Mieszkanie M36

578 963 zł (10 300 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 56.21 m2

                                                                             Mieszkanie M37

Mieszkanie M37

578 963 zł (10 300 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 56.21 m2

                                                                             Mieszkanie M38

Mieszkanie M38

539 682 zł (10 200 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 52.91 m2

                                                                             Mieszkanie M39

Mieszkanie M39

556 106 zł (10 100 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 2
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 55.06 m2

                                                                             Mieszkanie M1

Mieszkanie M1

Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 36.12 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie M3

Mieszkanie M3

Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 56.21 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie M6

Mieszkanie M6

Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 49.16 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie M7

Mieszkanie M7

Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 49.16 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie M8

Mieszkanie M8

Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 35.85 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie M9

Mieszkanie M9

Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 35.85 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie M10

Mieszkanie M10

Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 56.21 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie M11