Piętro 3
Siatka Lista

                                                                             Mieszkanie A54

Mieszkanie A54

Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 44.15 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie A55

Mieszkanie A55

505 517.50 zł (11 450 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 44.15 m2

                                                                             Mieszkanie A56

Mieszkanie A56

629 177.50 zł (11 450 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 54.95 m2

                                                                             Mieszkanie A57

Mieszkanie A57

Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 56.92 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie A58

Mieszkanie A58

Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie A59

Mieszkanie A59

518 535 zł (11 500 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A60

Mieszkanie A60

520 789.50 zł (11 550 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A61

Mieszkanie A61

518 535 zł (11 500 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A62

Mieszkanie A62

518 535 zł (11 500 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A63

Mieszkanie A63

518 535 zł (11 500 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A64

Mieszkanie A64

Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie A65

Mieszkanie A65

Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 50.49 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie A66

Mieszkanie A66

968 240 zł (11 200 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 4 pokoje
Ikonka powierzchni 86.45 m2

                                                                             Mieszkanie A68

Mieszkanie A68

534 944 zł (11 450 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 46.72 m2

                                                                             Mieszkanie A69

Mieszkanie A69

534 944 zł (11 450 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 3
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 46.72 m2