Piętro 1
Siatka Lista

                                                                             Apartment A19

Apartment A19

Ikonka piętra Floor 1
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 44.15 m2
Reservation See more details

                                                                             Apartment A20

Apartment A20

Ikonka piętra Floor 1
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 44.15 m2
Reservation See more details

                                                                             Apartment A21

Apartment A21

609 945 zł (11 100 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 1
Ikonka pokoi 3 rooms
Ikonka powierzchni 54.95 m2

                                                                             Apartment A22

Apartment A22

637 504 zł (11 200 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 1
Ikonka pokoi 3 rooms
Ikonka powierzchni 56.92 m2

                                                                             Apartment A23

Apartment A23

Ikonka piętra Floor 1
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 45.09 m2
Reservation See more details

                                                                             Apartment A24

Apartment A24

505 008 zł (11 200 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 1
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Apartment A25

Apartment A25

507 262.50 zł (11 250 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 1
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Apartment A26

Apartment A26

505 008 zł (11 200 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 1
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Apartment A27

Apartment A27

505 008 zł (11 200 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 1
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Apartment A28

Apartment A28

505 008 zł (11 200 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 1
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Apartment A29

Apartment A29

505 008 zł (11 200 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 1
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Apartment A30

Apartment A30

Ikonka piętra Floor 1
Ikonka pokoi 3 rooms
Ikonka powierzchni 50.49 m2
Reservation See more details

                                                                             Apartment A31

Apartment A31

651 056 zł (11 200 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 1
Ikonka pokoi 3 rooms
Ikonka powierzchni 58.13 m2

                                                                             Apartment A33

Apartment A33

518 592 zł (11 100 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 1
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 46.72 m2

                                                                             Apartment A35

Apartment A35

518 592 zł (11 100 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 1
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 46.72 m2