Parter
Siatka Lista

                                                                             Apartment A1

Apartment A1

Ikonka piętra Floor 0
Ikonka pokoi 1 room
Ikonka powierzchni 28.43 m2
Reservation See more details

                                                                             Apartment A2

Apartment A2

485 650 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 0
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 44.15 m2

                                                                             Apartment A3

Apartment A3

485 650 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 0
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 44.15 m2

                                                                             Apartment A4

Apartment A4

604 450 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 0
Ikonka pokoi 3 rooms
Ikonka powierzchni 54.95 m2

                                                                             Apartment A5

Apartment A5

Ikonka piętra Floor 0
Ikonka pokoi 3 rooms
Ikonka powierzchni 56.92 m2
Reservation See more details

                                                                             Apartment A6

Apartment A6

500 499 zł (11 100 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 0
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Apartment A9

Apartment A9

495 990 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 0
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Apartment A10

Apartment A10

500 499 zł (11 100 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 0
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Apartment A11

Apartment A11

500 499 zł (11 100 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 0
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Apartment A13

Apartment A13

639 430 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 0
Ikonka pokoi 3 rooms
Ikonka powierzchni 58.13 m2

                                                                             Apartment A14

Apartment A14

Ikonka piętra Floor 0
Ikonka pokoi 1 room
Ikonka powierzchni 28.56 m2
Reservation See more details

                                                                             Apartment A15

Apartment A15

513 920 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 0
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 46.72 m2

                                                                             Apartment A16

Apartment A16

513 920 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 0
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 46.72 m2

                                                                             Apartment A17

Apartment A17

513 920 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Floor 0
Ikonka pokoi 2 rooms
Ikonka powierzchni 46.72 m2