Parter
Siatka Lista

                                                                             Mieszkanie A1

Mieszkanie A1

Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 1 pokój
Ikonka powierzchni 28.43 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie A2

Mieszkanie A2

485 650 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 44.15 m2

                                                                             Mieszkanie A3

Mieszkanie A3

485 650 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 44.15 m2

                                                                             Mieszkanie A4

Mieszkanie A4

604 450 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 54.95 m2

                                                                             Mieszkanie A5

Mieszkanie A5

Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 56.92 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie A6

Mieszkanie A6

500 499 zł (11 100 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A9

Mieszkanie A9

495 990 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A10

Mieszkanie A10

500 499 zł (11 100 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A11

Mieszkanie A11

500 499 zł (11 100 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 45.09 m2

                                                                             Mieszkanie A13

Mieszkanie A13

639 430 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 3 pokoje
Ikonka powierzchni 58.13 m2

                                                                             Mieszkanie A14

Mieszkanie A14

Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 1 pokój
Ikonka powierzchni 28.56 m2
Rezerwacja Zobacz więcej

                                                                             Mieszkanie A15

Mieszkanie A15

513 920 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 46.72 m2

                                                                             Mieszkanie A16

Mieszkanie A16

513 920 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 46.72 m2

                                                                             Mieszkanie A17

Mieszkanie A17

513 920 zł (11 000 zł / m2)
Ikonka piętra Piętro 0
Ikonka pokoi 2 pokoje
Ikonka powierzchni 46.72 m2